FDP

ВИДАВНИЦТВО ОНЛАЙН

Ми допомагаємо видати книгу самому, без необхідності звертатися до типографії, за всіма правилами, з усіма необхідними штучками, так, якщо б Ви це зробили в фізичній типографії. При цьому Ви зберігаєте за собою УСІ авторські права, не витрачаєте час та сили на спілкування з видавництвами/типографіями та бережете природу, бо книга лишається такою самою як на папері, тільки вона цифрова ))​

  • 20 МІЛЬЙОНІВ читачів щомісяця

  • ДЕТАЛЬНА СТАТИСТИКА скачувань

  • ДО 70% РОЯЛТІ за кожну продаж

book_laptop.png

НАШІ ПОСЛУГИ

ЦИФРИ ГОВОРЯТЬ ЗА НАС

Нам не потрібно щось доводити Вам, адже  краще один раз побачити, ніж сто разів почути про те, які ми круті та надзичайні )))

Бо завдяки нашим можливостям уже понад 250 авторів вийшли в люди. І їх кількість зростає з дня на день.

Так само кожен з Вас може стати відомим та знаменитим, використовуючи можливості нашого порталу.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

ЧИ МОЖУ Я ВИДАТИ У ВАС КНИГУ?

Так, звичайно. Ви можете видати книгу онлайн, отримати усі необхідні коди, як у паперового видання. Це дає Вам можливість розповсюджувати її на тих самих правах що і паперове видання.

 

ЯКОЮ МОВОЮ Я МОЖУ ВИДАТИ КНИГУ?

За діючим на сьогоднішній день законодавством в Україні Ви можете публікувати книги ВИКЛЮЧНО українською та російською мовами.

 

ЧИ МОЖУ Я ВИДАТИ У ВАС КНИГУ СВГО РОДИЧА ЧИ ДРУГА?

Шкода, але ні. Ви можете видати книгу онлайн лише власного авторства, бо усі необхідні коди, як у паперового видання, надаються виключно безпосередньому автору.

 

Я ГРОМАДЯНИН ІНШОЇ ДЕРЖАВИ. ЧИ МОЖУ Я ВИДАТИ КНИГУ У ВАС?

Так, якщо Ви маєте підстави для перебування на території України (або просто маєте посвідку на тимчасове проживання в Україні).