IT-паросток

IT-паросток – просвітницький проект, місія якого підвищити якість цифровізації України і забезпечити просвіта народу і держави.

Місія IT-паростка

Ми освічуємо народ України для якісної інтеграції в неминучий процес діджіталізаціі. Ми розвиваємо культуру створення соціально-корисних онлайн-додатків і сервісів. Ми пов’язуємо IT-фахівців з усіма українцями. Першим ми забезпечуємо всім необхідним для створення якісних продуктів діджіталізаціі. Другим – пояснюємо, які завдання можна вирішити за допомогою інформаційних технологій.

Ми вважаємо, що і IT-фахівці, і державний сектор здатні допомогти один одному, просто не знають як. Наше завдання – їх подружити між собою.

Наші Завдання

  • Розвиваємо діалог і побудова партнерських відносин між програмістами і організаціями;
  • Створюємо інноваційні продукти для вирішення завдань в діджіталізаціі;
  • Покращуємо якість послуг, що надаються організаціями. Допомагаємо робити так, щоб якість їх діджіталізаціі не порушувало прав громадян.

Що ми робимо

  • Проводимо освітні заходи для постачальників цифрових продуктів / послуг. Допомагаємо виявити ті порушення, які могли б бути найкращим чином вирішені за допомогою інформаційних технологій;
  • Проводимо інформаційні кампанії і висвітлюємо порушення прав споживачів цифрових продуктів / послуг;
  • Навчаємо співробітників організацій і представників партнерських асоціацій новим технологіям;
  • Розвиваємо діалог між провайдерами цифрових продуктів / послуг і IT-фахівцями.

Чим ми корисні

IT-паросток – це джерело цікавого контенту в різних взаємодоповнюючих форматах, освітні заходи, доступ до мереж розробників-волонтерів, безкоштовні онлайн-інструменти і програмне забезпечення.

Фахівці IT-паросток проводять безкоштовні онлайн-консультації. Детальніше про всі продукти і проектах IT-паростка можна дізнатися в розділі «Pro Bono».