Членство в УНКД

Наші цінності

 • unkd_logo_updatedCreated with Sketch.

  УНКД – це унікальний проект, що живе питанням розвитку високих технологій та захисту цифрових прав.

 • Group 5Created with Sketch.

  Ми щиро віримо, що Україна повинна зайняти провідне місце серед найбільш технологічних держав світу. Віддані справі цифровізації та діджиталізації України, ми розробляємо та впроваджуємо проекти, які змінюють життя кожної людини. Діяльність УНКД направлена на розбудову високотехнологічних процесів в нашій державі. Ми не очікуємо на зміни, ми і є рушієм змін.

 • Frame 23Created with Sketch.

  Творче мислення, інтелект та наполегливість є тими рисами, що цінуються в УНКД в першу чергу. Ми ставимо високі цілі, щоб досягти відповідних результатів. УНКД – це унікальне поєднання творчості та високого ритму роботи. Якщо ви розділяєте цей дух, ми будемо раді бачити вас у нашій родині! Приєднуйтесь до УНКД, станьте частиною цифрового майбутнього!

Що дає членство в УНКД?

Окрім залучення до унікального проєкту, що розвиває високі технології в Україні, членство в УНКД має й практичні переваги. Адже ми цінуємо вашу підтримку і готові допомогти вирішити ваші проблеми.

 
1. Безкоштовний аудит
Раз на рік ми проводимо повний аудит вашого сайту. Наші спеціалісти знайдуть всі вразливості та можливі порушення політик. Якісний аудит збереже ваші гроші та нерви від можливих проблем у майбутньому. А головне, це буде зроблено абсолютно безкоштовно для кожного члена УНКД, який оплатив членство на рік.  
2. Допомога з цифровим видавництвом літератури.
Допомога з цифровим видавництвом літератури. Цифровізація всіх процесів є метою роботи УНКД, саме тому ми готові допомогти вам із видавництвом цифрової літератури. Незалежно від обсягу видання, один раз на рік, члени УНКД мають змогу отримати від організації безкоштовну допомогу. При наявності членства на рік.  
 3. Доступ до кейсів
Члени УНКД мають повний доступ до інформації з кейсами організації. В тому числі посилання на заяви та документи, що допоможуть вам у схожих ситуаціях. Ви отримаєте зразки того, як і до кого звертатись, щоб реагували держоргани. Це допоможе вирішити проблеми онлайн, без постійних дзвінків, паперових листів чи топтання в офісах.  
4. Захист цифрових прав
УНКД  допомагає членам нашої організації у захисті цифрових прав. У тому числі речей, що стосуються банківського обслуговування, цифрових активів та у багатьох інших випадках. Адже в сучасному, цифровому світі завжди добре мати надійних партнерів, які готові допомогти вам у захисті цифрових прав.   Тож, долучайтесь до УНКД і давайте разом створювати цифрове майбутнє!  Для того, щоб стати повноправним членом УНКД та мати доступ до всіх привілеїв організації, необхідно сплатити за цими банківськими реквізитами:

Для юридичних осіб

Найменування організації:

ГО УНКД 

Код отримувача:

44012759

Рахунок отримувача у форматі IBAN:

UA653052990000026007014908763

Сума річної передплати:

4000

Валюта:

UAH

Для фізичних осіб

 

Ваша участь важлива!

Будемо раді бачити вас
у родині УНКД! 

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ДІДЖИТАЛІЗАЦІЄЮ”

 • Ідентифікаційний код юридичної особи: 44012759 | DUNS: 538308129 | NCAGE: A2JCJ
 • Інформація для здійснення зв’язку: [email protected] | телефон 0800357238 (безкоштовно)
 • Місцезнаходження юридичної особи: Україна, 65007, Одеська обл., місто Одеса, вул.Старопортофранківська, будинок 107, квартира 21