Порушення ЗУ “Про звернення громадян”

Конституція України

ЗУ “Про звернення громадян” регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об'єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами.

Скарга Президенту та Омбудсмену Повторна скарга, №42 Повторна скарга Омбудсмену, № 5 Листування Н. Кокоріної і А. Роговського щодо часткової відповіді Омбудсмена Листування Н. Кокоріної і А. Роговського щодо перенаправлення наших скарг до Мінцифри Листування Н. Кокоріної і А. Роговського щодо відповіді Омбудсмена і необхідності відповісти

  • Скарги щодо системних порушень прав на інформацію та права на звернення громадян з боку Омбудсмена, Мін’юсту.
09 жовтня 2021

  • Виявлено порушення прав на інформацію та права на звернення з боку Омбудсмена, Мін’юсту (включно із заступником  Міністра юстиції з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації), Офісу Президента України. 
  • Ігнорування запитів та звернень громадян.
24 листопада 2021

  • Надіслано скарги на адресу Президента України та Омбудсмена з проханням сприяти відновленню наших прав на інформацію.
  • Повторно надсилалася скарга окремо на адресу Омбудсмена стосовно звернень, що залишились без відповіді.
A
29 грудня 2021

  • Від Президента відповіді не надійшло. 
  • Наші скарги були перенаправлені секретаріатами Омбудсмена та Президента на адресу Мінцифри (хоча ці скарги взагалі не є компетенцією Мінцифри).
A
12 січня 2022

Вихідні матеріали: посилання
A

Лого Доступ до Додатку доступний лише членам ГО УНКД

приєднатися