Спроба реєстрації БО через Мінюст

Міністерство Юстиції України

Міністерство юстиції України — центральний орган виконавчої влади України. Вся діяльність Мін'юсту спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Це — головний орган у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної правової політики. Метою діяльності Мін'юста є максимальне сприяння зміцненню інститутів державної влади України, проведення державної правової політики та захист прав людини.

Ел.лист А.Роговського_Подача док-ів для реєс-ції БО Відповідь Відділу держреєстрації на заяву про реєстрацію Відповідь Мін'юсту про реєстрацію в ел. формі Заява на реєстрацію БО БФ Паросток Протокол Устан. зб. засновників БО «БФ IT Паросток» Протокол №2 Загал. зборів ГО «УНКД» Протокол №2 Загал. зборів ГО «Інститут емоц-го інтелекту» Статут БО «БФ IT-паросток» Повідом. про недоставлення листа Суворовській держ. нотар. конторі у м. Одеса (домен не працює) Дублюється: Відповідь Відділу держреєстрації на заяву про реєстрацію БО

  • Реєстрація БО “Благодійний фонд ІТ-паросток” в електронній формі через офіційний сайт міста Одеси.
12 липня 2021

  • Відділ держреєстрації юридичних осіб та ФОП управління держреєстрації Юридичного департаменту Одеської міської ради надіслав лист, у якому роз’яснив, що на теперішній час відсутній механізм подачі документів в електронній формі через Портал Дія для створення благодійної організації, такий порядок доступний лише для ТОВ.
  • Нам повідомили, що подача документів можлива лише в паперовому вигляді особисто або поштою.
28 липня 2021

  • ГО “УНКД” надіслало до Мін’юсту лист (вих. 22-28/07/21 від 28.07.2021 (вх. №70465-33-21 від 03.08.2021) щодо роз’яснення законодавства про обов’язок реєстрації документів, поданих в ел. формі (п. 3).
A
03 серпня 2021

  • Мін’юст роз’яснив, що подача документів в електронній формі для проведення держреєстрації символіки громадського формування можлива лише після розробки відповідного програмного забезпечення (єдиного державного реєстру та Порталу) та впровадження його у промислову експлуатацію, але поки все на стадії розробки. 
  • З питань щодо ПЗ порталу електронних сервісів необхідно звернутися до ДП “НАІС”.
A
03 серпня 2021

Вихідні матеріали: посилання
A

Лого Доступ до Додатку доступний лише членам ГО УНКД

приєднатися